"אנחנו רוצים להודות על המאמץ ועל ההשקעה שאנו חולקים יחד בקידום "שוגה". ליאיר וכל הצוות הנהדר, תודה על האכפתיות, היצירתיות והיוזמה אשר מראים את תוצאותיהם. יישר כוח והמשך שיתוף פעולה מקסים כמו שהיה עד כה". טל כץ וכל צוות שוגה.

"אין כמוכם! אין לי המילים להביע הערכתי ושביעות רצוני הן מהשירות המקצועי ללא פשרות

וכמובן מהתוצאות ולא פחות חשוב מהיכולות למדוד את ההישגים.

היה לי הכבוד לעבוד איתכם בשיתוף פעולה מקצועי, במסגרת עבודתי בקבוצת קידום.

אני מודה לכם מאוד על העבודה המדהימה, על הנחישות והדבקות במטרה.

שאו ברכה, לבטח עוד נפגש בחיינו המקצועיים". ניצן אורחוף, סמנכ"ל

"גילינו שאתם שותפים אתנו לעשיה מחד ומאידך שומרים על האינטרסים החשובים לנו.
הזמינות שלכם, ההקשבה, והתאמה שלכם לצרכינו הייתה בולטת לאורך כל ההתקשרות שלנו.
ועל כל אלה אנו מודים לכם", צוות ביגס מדיק, עדנה ספקטור- מנכ"ל

"תודה רבה על עבודה מקצועית ויעילה. בזמן קצר מאוד הצלחתם להביא אותנו למקום אליו שאפנו להגיע. תודה על המקצועיות, הזמינות, המסירות וההשקעה שהפכו את התהליך המקצועי לחוויה אישית נעימה. אנו מקווים שנמשיך לעבוד יחד ולכבוש יחד איתכם יעדים נוספים". נטלי שטיינר ISI

"אנחנו רואים בנייה מקצועית באופן אשר מעניק תוצאות מדידות ומוחשיות. אנו רוצים להודות לכל הצוות, על מקצועיותכם הרבה ועל יכולתכם להירתם באופן בלתי מתפשר על מנת לעזור למשרדנו במלחמתו התמידית לטובת לקוחותיו. היכולת ללמוד תחומי משפט ולהעבירם בצורה תקשורתית נכונה ומעניינת אינה דבר של מה בכך ומעידה על בסיס אנושי ומקצועי נדיר ומיוחד". עו"ד רן שפירא, שותף במשרד עו"ד אלמוג שפירא.

"אני רוצה להודות מעומק הלב על העבודה הנפלאה שלכם, בכל קנה מידה ושוב לברך שבחרנו בכם. כל הכבוד לכם, יש לכם חלק מאד חשוב בהתפתחות המרכז. אתם כל הזמן מייצרים רעיונות חדשים ...  החיבורים שאתם מזמנים לנו הם יוצאים מן הכלל ומגיעים לכל מקום. התקשורת בינינו היא שוטפת, מגיבה לכל התרחשות ומגיעה ממקום של אכפתיות אמיתית". ד"ר נעמי וורמברנד, מנהלת מרכזי "מהות"        

מלאו עכשיו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם

דברו איתי

טלפון: 03-6093223

אימייל: yair@kay.co.il

‏כל הזכויות שמורות לחברת גן עדן לעסקים בע"מ©